
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50124
2 846 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50124
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50124 |
| Ширина | 175 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 846 ₴


