Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56081 |
| Ширина | 144 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 81 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 91 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 502 ₴



