
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P59059
1 487 ₴
- Готово до відправки
- Код: P59059
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P59059 |
| Ширина | 106 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, Chevrolet, Buick, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Flying Spur, La Crosse, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 487 ₴


