
Комплект дискових гальмівних колодокКомплект дискових гальмівних колодок, BREMBO P61106
1 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: P61106
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дискових гальмівних колодокКомплект дискових гальмівних колодок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P61106 |
| Ширина | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859 ₴




