
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P78021
2 408 ₴
- Готово до відправки
- Код: P78021
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P78021 |
| Ширина | 137 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 408 ₴




