
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85135
2 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85135
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85135 |
| Ширина | 104 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Sharan, A1, Octavia, Leon, Q3, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴


