
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85137
2 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85137
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85137 |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3, Golf, Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴


