
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85144
3 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85144
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85144 |
| Ширина | 175 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Leon, Golf, Q3, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119 ₴


