
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P24048
1 233 ₴
- Готово до відправки
- Код: P24048
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P24048 |
| Виробник | BREMBO |
| Ширина | 133 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴



