
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0470-4883.2
5 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-4883.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-4883.2 |
| Ширина | 127.5 мм |
| Висота | 92.1 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 008 ₴


