
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0470-2617.2
6 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-2617.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-2617.2 |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Leon, Golf, Q3, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 418 ₴


