
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0470-2601.2
6 777 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0470-2601.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0470-2601.2 |
| Ширина | 129 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.1 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 777 ₴


