
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4892
1 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4892
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4892 |
| Товщина | 15.1 мм |
| Ширина | 104.6 мм |
| Висота | 43.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴



