
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4689
1 968 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4689
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4689 |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 129.1 мм |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, Cooper, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968 ₴


