
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4871
2 013 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4871
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4871 |
| Товщина | 17.1 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 64.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 013 ₴




