
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4927
1 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4927
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4927 |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 122.5 мм |
| Висота | 56.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, S60, XC60, XC90, XF, Discovery Sport, f-pace, xf sportbrake, XE, S90, V90, Range Rover Evoque, Range Rover Velar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508 ₴


