
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4953
1 546 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4953
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4953 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 64.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x, Renegade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 546 ₴


