
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, FERODO FDB4999
2 021 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB4999
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4999 |
| Товщина | 21 мм |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 60.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴


