
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1244
1 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1244
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1244 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Висота внутрішньої накладки | 74.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 77.6 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 172 ₴


