
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1247
996 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1247
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1247 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 122.8 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Corsa, Adam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴


