
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1474
885 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1474
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1474 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC70, XC60, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴


