
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P667
743 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P667
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P667 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 141.8 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.6 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743 ₴


