
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P857
575 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P857
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P857 |
| Виробник | LPR |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 105.4 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti, Samsung |
| Сумісність з моделлю | Quest, Juke, Q50, Koleos, 350Z, Teana, QM5, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Grand Vitara, M35, M45, Murano, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


