
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADJ134214
1 001 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADJ134214
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки дисковые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ134214 |
| Виробник | Blue Print |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001 ₴

