
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494980
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494980
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки дисковые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494980 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 192.6 мм |
| Висота | 72.1 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴





