
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADG042148
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG042148
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG042148 |
| Виробник | Blue Print |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴

