
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986490640
1 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986490640
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986490640 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 156.6 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴










