
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494036
2 063 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494036
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494036 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Z4, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 063 ₴










