
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494214
1 330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494214
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494214 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.61 мм |
| Ширина | 95.2 мм |
| Висота | 43.1 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Freelander, Mondeo, Galaxy, Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴










