
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494304
1 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494304
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494304 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 87.5 мм |
| Висота | 53.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, 308, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴










