
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494439
1 483 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494439
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494439 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483 ₴










