
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986494444
1 391 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494444
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494444 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 13.8 мм |
| Ширина | 110.8 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, WRX, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴






