
Комплект дискових гальмівних колодок, Bosch 0986494501
1 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494501
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дискових гальмівних колодок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494501 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 142.1 мм |
| Висота | 58.6 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke, Qashqai, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴








