
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424215
911 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424215
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424215 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 137.3 мм |
| Висота | 54.4 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Nissan, Kia |
| Сумісність з моделлю | Marcia, Prairie, Lantra, Coupe, Magentis, Sonata, Rexton, Elantra, Korando, Joice, Matrix |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴










