
Комплект гальмівних колодок - дискові, Bosch 0986424366
983 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424366
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424366 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper, Frontera, Monterey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983 ₴










