Воздушный фильтр Champion
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100964P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



