Фильтр воздушный WIX(AP 129/2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6552 |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


