Фильтр воздушный WIX(AP 188/6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9499 |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


