
Ремонтний комплект важеля, що складається з сайлентблоків та деталей кріплення, FEBI BILSTEIN 01201
1 331 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01201
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ремонтний комплект важеля, що складається з сайлентблоків та деталей кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 01201 |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴

