
SATO Радіатор VW Golf 83-, SATO TECH R20045
1 447 ₴
- Готово до відправки
- Код: R20045
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодженняодна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категоріїСистема охолодження Sato techпредставлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | R20045 |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Toledo, 100, Jetta, Octavia, A6, Scirocco, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | механічний |
| Розмір [мм] | 525 x 322 x 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴


