Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21260 |
| Довжина ядра радіатора | 247 мм |
| Ширина ядра радіатора | 134 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





