Радіатор системи опалення салона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21513 |
| Довжина ядра радіатора | 134 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Logan/Stepway, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴



