
Радіатор системи опалення салона CITROEN Berlingo 96-, SATO TECH H21216
662 ₴
- Немає в наявності
- Код: H21216
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система охолодженняодна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категоріїСистема охолодження Sato techпредставлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21216 |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метод складання | механічний |
| Розмір [мм] | 234 x 152 x 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴




