
Вентилятор охолодження двигуна, NISSENS 85188
5 862 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85188
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85188 |
| Тип | Вентилятор |
| Діаметр | 362 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 862 ₴






