
Вентилятор, NISSENS 87596
5 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87596
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салона
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87596 |
| Тип | Вентилятор |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 131 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Grandland X, Proace City, C5 Aircross, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, Berlingo, C4, Partner, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 332 ₴

