
Масляний радіатор First Fit, NISSENS 90905
2 991 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90905
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор First Fit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90905 |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 104 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 5, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 991 ₴









