
Радіатор охолодження мастила, NISSENS 90701
3 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90701
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор First Fit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90701 |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 83 мм |
| Довжина ядра радіатора | 127 мм |
| Ширина ядра радіатора | 99 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 306, 206, Xsara, Berlingo, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 023 ₴





