
Масляний радіатор First Fit, NISSENS 90794
3 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90794
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор First Fit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90794 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 91 мм |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Ширина ядра радіатора | 136 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Bravo, Stilo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 028 ₴






