
Масляний радіатор First Fit, NISSENS 90802
3 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90802
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масляный радиатор First Fit
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90802 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 184 мм |
| Ширина ядра радіатора | 152 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 316 ₴







