
Прокладка головки блоку, ELRING 150.380
1 684 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150.380
+380 (99) 474-48-55
Підбір запчастин тільки через чатповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.380 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Outlander, Passat, Patriot, Compass, Superb, Lancer, Caliber, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, Journey, A6, Golf, Grandis, Altea, Avenger, Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 684 ₴


